yükleniyor

E-Ticaret

GKNMEDYA.COM: İnternetin her geçen gün giderek artan ve yükselen kullanımı nedeniyle, artık birçok gerekli işlemler internet marifetiyle e-ticaret siteleri tarafından karşılanmaktadır. Ürün ve hizmet alımı, satışı, internet üzerinden online alışveriş, resmi, gayri resmi kayıt ve işlemler ve benzeri gibi bir çok konuda internetin nimetlerinden yararlanılmaktadır.

Bu nedenle, bir çok firma, kurum ve kuruluş milyonlarca insanın talep ettiği ve rağbet gösterdiği internet dünyasının içerisinde olmak, faaliyet gösterdiği alanda ürün ve hizmetlerini internet pazarına sunarak online satış ve pazarlama yapmak istemektedir.

E-Ticaret Sitesi Kurarak Online Satış, Pazarlama, Alışveriş

Faaliyet gösterdiğiniz alan ve sektörlerde, ürün ve hizmetlerinizin online olarak internet üzerinden satış ve pazarlamasını ancak bir e-ticaret sitesi yani sanal mağaza kurarak sağlayabilirsiniz. E-ticaret sitesi ve sistemleri iki kategoride değerlendirilmektedir.

  • E-Ticaret sitesi üzerinden alıcılara bizzat satış yapmak,
  • E-Ticaret sitesi üzerinden alıcı ile satıcı buluşturarak alışveriş imkânı sağlamak.

E-Ticaret Sitesi ile Bizzat Satış Yapmak

Firma, kurum ya da kuruluşunuzun ürün ve hizmetlerini bizzat alıcılarla buluşturmak ve satış yapmak istiyorsanız ilk seçenek tam size göredir. Başarılı ve profesyonel bir e-ticaret sistemi tasarlatarak internet üzerinden kolayca satış ve pazarlama yapabilir, e-ticaret siteniz üzerinden online kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. GKNMEDYA CREATİVE bu noktada yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile başarılı e-ticaret sistemleri, e-ticaret yazılımları ve e-ticaret scriptleri tasarlayarak profesyonel hizmetler sunmaktadır.

E-Ticaret Sitesi ile Satıcı ve Alıcıyı Buluşturmak

Bir diğer e-ticaret sisteminde, sizin hiçbir faaliyet ve işleminize gerek kalmadan, alıcı ile satıcıyı bir araya getirerek online alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz. Bu amaç ve gaye ile tasarlanacak olan e-ticaret yazılımınız ve sisteminiz bu işlemlerin takip ve kontrolünü otomatik olarak sağlayarak satıcının satışa sunduğu ürünleri başarılı bir şekilde alıcıya sunarak online olarak satış imkanı sağlamakta ve işlem sayesinde satıcının elde edeceği kâr üzerinden size otomatik olarak komisyon göndermektedir.

E-Ticaret Sitesi Yapımı ve Tasarımı

Firma, kurum ya da kuruluşunuzun ürün ve hizmetlerinin internet üzerinden online satış ve pazarlaması için e-ticaret sistemi yaptırmak istediğinizde, faaliyet gösterdiğiniz alan ve sektöre özel olarak etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı tasarım yapılarak, modern e-ticaret teknoloji ve niteliklerine sahip yazılım, script ve sistemlere uygulanmaktadır. Böylelikle etkileyici bir e-ticaret sitesine sahip olarak hitap ettiğiniz kitlenin ilgisi ve albenisi çekerek internet üzerinden kolaylıkla satış ve pazarlama yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi ve Sistemlerinde Güvenliğin Önemi

İnternet ve bilişim teknolojilerinin fayda ve yararları olduğu kadar, zararları da bir o kadar olmaktadır. E-Ticaret siteleri ve sistemlerinde ürün alımı ve satışı yapımından sonraki aşama olan ödeme sayfalarında birçok güvenlik ve zafiyet açıkları bulunabilir. Bu sebeple tamamen güvenli e-ticaret ortamı yaratarak sorunsuz bir satış imkanı sağlamak ve alıcıların mağdur olabilme durumlarını ortadan kaldırmak için kesinlikle SSL sayfa şifreleme sertifikaları kullanılmalıdır. Böylelikle ürün alımı işleminden sonraki ödeme sayfalarına ulaşıldığından içinden bulunan sayfada sadece müşteri ve banka irtibatı sağlanmak suretiyle veri aktarımı 128 ya da 256 Bit şifreleme teknolojisi ile şifrelenmektedir.

E-Ticaret Paketleri ve Yazılımları

 E-Ticaret sitesi yapımları genel olarak e-ticaret paketleri şeklinde proje sahibi işletmelere sunulmaktadır. Böylelikle talep edilen e-ticaret sistemleri belirli bir kategorilerle sınıflandırılarak son derece ekonomik maliyetlerle uygun fiyatlara sunulabilmektedir. E-Ticaret Paketi seçiminde belirtilen yapım maliyeti ile e-ticaret özellikleri birebir olarak orantılı olup bütçenizin uygunluğuna göre değerlendirilmektedir.

Bazı e-ticaret paketleri bu değerlendirmenin dışında olarak tamamen proje sahibi işletmenin istekleri ve talepleri doğrultusunda oluşturularak bir paket haline getirilebilmektedir.

GKNMEDYA .COM, e-ticaret siteleri, sanal mağaza yazılımları, e-ticaret sistemleri, e-ticaret scriptleri alanlarında profesyonel ve kurumsal olarak hizmetler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!